ESKAL Dernek

Eskişehir Koleji Mezunlar Derneği 1968 yılında Buluç Başaran, Can Delikliler, Zevaiddin Özcan, Halit Öztürk ve İbrahim Sirer tarafından kurulmuştur. İlk mezunlarını 1962 yılında veren okulumuz, ilk kız öğrencilerini de 1971 yılında mezun etmiştir. Halen faal olarak çalışan derneğimizin en önemli etkinliklerinden biri, her yıl mezunları bir araya getiren geleneksel baloyu organize etmektir.

Adres

Kırmızıtoprak Mah. Ilgazdağı Sok.
No:9/2
Telefon & E-Posta

(222) 234 33 25

ealmezunlardernegi@hotmail.com

Son HaberlerBizi Takip Edin

Mezunlar buluşmamızı gerçekleştiremeyeceğiz

Mezunlar buluşmamızı gerçekleştiremeyeceğiz

18 Nisan 2020 olarak planladığımız mezunlar buluşmasını Coronavirüs nedeniyle gerçekleştiremeyeceğiz.

Sevgili mezunlarımız Eskişehir Koleji ve Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği olarak her yıl düzenli olarak yaptığımız Mezunlar Buluşmasını 18 Nisan 2020 olarak planlamıştık. Ancak ülkemizde de ortaya çıkan ve bütün dünyayı etkileyen Coronavirüs nedeniyle üzülerek bu sene mezunlar buluşmamızı gerçekleştiremeyeceğiz.
Mezunlarımızın birbirleri ile iletişimini güçlendirmek derneğimizin en önemli görevi. Bu nedenle dernek olarak mezunlarımızın her zaman yanındayız. Bu olağan üstü şartlar son bulduğunda mezunlarımızı bir araya getirmek ve iletişimini güçlendirmek adına, dönemlerin yıl içinde kendi aralarındaki toplantılarını bize iletmeleri halinde duyurularını yapmaktan mutluluk duyarız.

Volkan GÜNAYDIN EAL’96
Dernek Başkanı

eskal_user
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *